نظریه پردازها چه می‌گویند؟

نظریه پردازها چه می‌گویند؟

نظریه پردازها چه می‌گویند؟  آیا به سرعت باید اقدام انجام دهیم؟  نظرات کاربران از مهمترین فاکتورها و ملاک‌های عملکرد هر کسب و کاری است من تک تک نظرات را مطالعه و ارزش زیادی برای آنها قائل هستم اما پاسخگویی باید دارای چارچوب مشخصی باشد تا بتواند به اعتبار خودتان و کسب و کارتان بیافزاید و همان پاسخ به بلایی برای کسب و کارتان تبدیل نشود.

شما چه می‌گویید؟ نظریه پردازها چه می‌گویند؟

بنابراین نیاز به تعیین قانون و چارچوب خاصی برای آن هستیم قبل از اینکه دقیق‌تر به این موضوع بپردازیم نیاز هست مباحث و حوزه‌های پاسخگویی خودمان را دقیق مشخص کنیم بنابراین همین الان کاغذ و قلم بردارید و تمام حوزه هایی که می خواهید در آنها پاسخگو باشید را یادداشت کنید.

 آیا مدام به خودتان میگویید نظریه پردازها چه می‌گویند؟ و من الان باید چه کاری انجام دهم؟

تعیین کنید به چه مواردی می خواهید پاسخ دهید یا ندهید؟

 اولین پاسخ را کامل مشخص سازید و موضوع را گسترده‌تر می‌کنیم نظرات بسیار زیادی در تمام جنبه ها ممکن است به شما گفته شود مثلاً این کادر در اینجا نباشد یا این کادر را در اینجا باشد و آنجا نباشد یا مثلاً این قسمت این جوری نباشد یک جور دیگر باشد و … می خواهم بگویم گوش به دهن نظریه‌پرداز نباشید حالا اینجا خوب نیست ، آنجا خوب است حالا این کار را نکن این کار را انجام نده و…

 به شما قول می‌دهم اگر به این صحبت‌ها گوش دهید ۱۰۰% و مسلماً  مشکلات زیادی در کسب و کارتان خواهید داشت نباید با شنیدن هر حرفی سریع واکنش نشان دهید و یک طرف سایت را تغییر دهید.

شما بر اساس استراتژی آمار و ارقام آنالیز و امکانات و ابزارها تغییرات را ایجاد می کنید نه بر اساس این نظریه هر فردی حتی اگر آن فرد دوست صمیمی شما باشد باز هم نباید این کار را انجام دهید مسلماً به تعداد بسیار بالا از آنها را دریافت خواهید کرد و کافی است به جایگاه بالایی برسید آنگاه خودتان به وضوح شاهد آن خواهید بود.

این را بخوبی بخاطر بسپارسد مهم نیست نظریه پردازها چه می‌گویند؟ مهم این است شما چه میخواهید

من توصیه می‌کنم برای خودتان جا بیاندازید و به افراد تیم تان بگویید که ما اصلاً بر طبق نظریه پردازها حرکت نمی کنیم و ما فقط براساس آمارها و آنالیز اقدامات را انجام می دهیم و به طبع نظرات بسیار زیادی هم هستند که کسب و کارتان را موفق و موفق‌تر خواهند کرد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید