شناخت ابزارهای بازاریابی برای بازاریابی موفق و هدفمند

شناخت ابزارهای بازاریابی برای بازاریابی موفق و هدفمند

شناخت ابزارهای بازاریابی برای بازاریابی موفق و هدفمند ، نیازمند شناخت ابزارهای بازاریابی هستید اگر میخواهید به تمام اهداف بازاریابی تان برسید اکیداً توصیه می‌کنم ابزارهای بازاریابی را بشناسید و نحوه کار با آنها و کاربردشان را به خوبی یاد بگیرید چون جلوتر که می رویم به روشنی می خواهید دید همه ی استراتژی ها و برنامه ها بر اساس ابزارهای بازاریابی خواهد بود .

 

شناخت ابزارهای بازاریابی برای بازاریابی موفق و هدفمند

با توجه به نوع کسب و کاری که دارید و فضای بازاریابی انتخاب می کنید مطمئنا ابزارهای متفاوتی نیاز خواهید داشت مثلاً اگر از طریق پیامک بخواهید این کار را انجام دهید باید تمام امکانات آن را در نظر بگیرید یا از طریق ایمیل مارکتینگ باید امکانات نرم افزاری آن را بشناسید و اگر بخواهید از طریق سایت این کار را انجام دهید ابزارهای بسیار زیاد و وسیع و متفاوتی هستند که میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

پیامک، شبکه های اجتماعی، آمارگیر گوگل، گوگل کیورد پلنر، گوگل آنالیتیکس  و ده‌ها ابزار و امکانات دیگر که می توانید از آنها استفاده کنید به شما توصیه می کنم همه ابزارهای مورد نیازتان را شناسایی و آنها را یاد بگیرید و بررسی کنید این ابزارها چه استفاده هایی برای من خواهند داشت.

 

از حالت تک به تک دیدن و جزیره‌ای آنها را نبینید منظورم این است که تیکه تیکه و مجزا از هم آنها را بررسی کنید و سپس آنها را به هم ربط دهید مثلا روزی این تعداد بازدید دارم n نفر در خبرنامه من عضو هستند و … حالا با توجه به این آمار و ارقام نیاز هست من چه قسمت های جدیدی را در سایت راه‌اندازی کنم؟ آنها را به هم ربط دهید و به شکلی که بتوانید بازدهی بیشتری بگیرید.

 

 خیلی از دوستان من می‌گویند ما گوگل آنالیتیکس را می شناسیم و می‌دانیم این کاربرد را دارد حالا می‌گویم چگونه از آن برای بهبود بازاریابی استفاده می کنید.

 

پاسخ اغلب آنها این است ما از فلان ابزار استفاده میکنیم و فقط کوگل آنالیتیکس را میشناسند و بس.

 

همه ابزارها را به خوبی هم بشناسید هم کار کردن با آنها را یاد بگیرید و سعی کنید در بازه‌های زمانی مشخص به بررسی آنها بپردازید و سعی کنید در بازه های زمانی مشخص مثلاً هر هفته به طور به آنها سر بزنید.

 

مثلاً هر هفته به وب مستر تولز سر بزنید و اطلاعات آن را مورد ارزیابی قرار دهید. و این برنامه را برای تمامی ابزارها به کار ببرید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید