میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا

میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا

میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا ، محتوای ارزشمند دارای ملاک‌ها و معیارهای مشخصی است و نمی‌توان هر محتوایی را پر استفاده و ارزشمند و گرانبها دانست بنابراین هر محتوا به میزان مشخصی ارزش دارد و به طبع به همان میزان مورد استفاده قرار می‌گیرد و محتوای خوب و مفید توسط افراد بسیار زیادی دست به دست می چرخد و هزاران نفر از آن استفاده می کنند و افراد بسیار زیادی چندین بار از آن استفاده می‌کنند.

 

میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا بستگی به میزان ایجاد تاثیرگذاری محتوا دارد

اثرگذار کار کنید با دل و جان و تمام توان بخواهید فقط خدمت ارائه کنید ارائه خدمت خوب باعث جذب مشتری و کاربران بسیار زیادی می شود من تا به حال ندیدم سایتی خدمات و محصولات خوبی را ارائه کند و افراد کمی از آن استفاده کنند.

 

بسیاری از سایت‌ها را می‌شناسم خدمات و محصولات بسیار ارزشمندی را ارائه می‌کنند و تبلیغات بسیار اندکی انجام می دهند اما نتایج متفاوت است و درآمدهای بسیار زیادی دارند.

 

 

برای افزایش میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا قدم های جدی بردارید

 محصول و خدمت خوب تاثیر خوبی را به جا می‌گذارد فرض کنید من محصولی تولید کرده‌ام که شما در ۳۰ روز می توانید سرعت مطالعه خود را ۵ برابر کنید چه زمانی می توانم بگویم محصول ارزشمندی است زمانی که افراد وقتی از آن استفاده می کنند سرعتشان ۵ برابر شود این سرعت ۵ برابر دقیقاً ارزش محصول من است چون تاثیرگذاری ایجاد کرده و سرعت مطالعه ۵ برابر شد بنابراین محتوا ارزش بالایی دارد.

 

من به شما توصیه می کنم به جای تولید محتوا، تولید ارزش را در اولویت قرار دهید و ارزش تولید کنید و فقط محتوا تولید نکنید و تاثیر گذار باشید.

 

فرض کنید شما در زمینه کنکور یک سایت دارید با هزاران صفحه و افرادی که از سایت شما استفاده میکنند و ساعت‌ها در آن میگردند و هیچ مطلب مفیدی نیابند آنگاه چه فکری در مورد این سایت‌ها می‌کنند چون تاثیر گذار نبوده، و حالا تصور کنید همان سایت را در صفحات خیلی کمتری ایجاد کنیم و محتوای پرمغز، ناب و محتوای تاثیرگذار تولید کنیم.

 

افرادی از آن استفاده کنند به نتایج بسیار زیادی دست پیدا میکنند مثلاً می گویند خیلی سایت مفید و ارزشمندی است چون ارزش آفرینی ایجاد کرد.

 

برای تولید ارزش و تاثیرگذاری برنامه ویژه و کاملی را بریزید و برای پیاده سازی آن در طول زمان و به مرور به سمت تکامل  محتوا پیش بروید و حرکت کنید مثلاً در طول پنج ماه فلان زمینه را کامل پوشش دهید.

 

میزان ارزش محتوا در بازاریابی محتوا فقط و فقط به میزان تثیرگذاری آن بستگی دارد محتوای تاثیرگذار محتوای با ارزش است.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید