بازی‌های کلامی و پرمحتوا در بازاریابی

بازی‌های کلامی و پرمحتوا در بازاریابی

بازی‌های کلامی و پرمحتوا ، بازی‌های کلامی فروشتان را افزایش می‌دهند و بازاریابی شما را هدفمند تر میکند. آگاهی از بازی‌های کلامی و پرمحتوا روند نفوذ شما را بر روی مشتریان تسریع می بخشد و در این آموزش ارزشمند تکنیک های بازاریابی کلامی و بازی‌های کلامی و پر محتوا را به شما آموزش می دهم تا به خوبی آنها را به کار ببرید و بسیار تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان ایجاد کنید.

 

بازی‌های کلامی و پرمحتوا بازاریابی را جذاب میکند

 شما در چه حوزه ای فعالیت می‌کنید؟ خلاصه حوزه کسب و کار شما چه می شود؟ در ۵ تا ۸ کلید واژه آنها را بیان کنید و آنها را روی کاغذ بنویسید.

مثلاً فروش کتاب، کتاب علمی، کتاب ادبی و …

 

جمع آوری بازی‌های کلامی و پرمحتوا برای استفاده در بازاریابی

 حکایت هایی در مورد این کلید واژه ها وجود دارد، حکایت های کوتاهی است و مفید و موثر همین الان به جستجو بپردازید و آنها را پیدا و یادداشت کنید، اشعار مرتبط با کسب و کار و کلید واژه‌های خودتان را بیابید و یادداشت کنید.

 

جستجو و گردآوری بازی‌های کلامی و پرمحتوا

 و اگر آنها را نمی‌شناسید اشکال ندارد همین الان جستجو کنید و به جستجوی آن ها بپردازید.

 

چه ضرب المثل هایی در مورد کسب و کارتان و کلید واژه های مرتبط با شما وجود دارد همین الان همه ی آنها را یادداشت کنید و لیست کاملی از حکایت های مرتبط، اشعار مرتبط و ضرب المثل های مرتبط را بنویسید

 

و هنگامی که میخواهید کتاب هایتان را معرفی کنید به موارد مشابه رسیدید بلافاصله از اشعار، حکایت ها و ضرب المثل های مرتبط استفاده کنید تا تاثیرگذارتر شوید.

 

لابلای معرفی کتاب و صحبت‌هایی که انجام میدهید از حکایتهای مرتبط، اشعار مرتبط و ضرب المثل های مرتبط استفاده کنید و خیلی هوشمندانه آنها را به هم متصل کنید می‌توانید به عنوان نماد استعاره و تشبیه در قسمت های مختلف برای نفوذ بیشتر بر روی مشتریان و مخاطبان استفاده کنید و هر چقدر از این بازی‌های کلامی و هوشمندانه  بیشتر استفاده کنید احتمال موفقیت شما بیشتر است فقط کوتاه، مختصر و مفید و ناب و مناسب را به کار ببرید و بدانید در کجا میخواهید آنها را به هم متصل کنید. سعی کنید برای هر کلیدواژه، محصول و … بازی‌های کلامی مخصوص آن را داشته باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید