بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات

بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات

بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات ، در بازاریابی اگر تمرکزمان روی احساسات باشد و پیوسته در پی راهی باشیم تا احساسات مخاطبان را بهتر کنیم توانسته ایم بازاریابی هدفمند و موثرتری را ایجاد کنیم توصیه می کنم در بازاریابی با رویکرد تمرکز روی احساسات خیلی حساس باشید تا بتوانید با خوب کردن احساس مخاطبان به آسانی و راحت به آنها بفروشید و در ادامه کامل این مبحث را توضیح می دهم.

 

حل مشکل در بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات

ابتدا یک دید کلی به موضوع می اندازیم و به خودمان میگوییم چرا یک فرد یا شرکت ممکن است به محصولات و خدمات من نیاز داشته باشد؟

 

 پاسخ واضح است یا میخواهد مشکلی را برطرف کند و یا به جایگاه بهتری دست یابد که همان رشد و پیشرفت است فرض کنید یک محصول را با نام چگونه وزن تان را در یک ماه پنج کیلوگرم کاهش دهید تولید کردید و من الان می خواهم محصول شما را خرید کنم.

 

چرا بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات مهم است؟

من به چه دلیلی قانع می شوم و حاضر هستم محصول شما را خرید کنم.

 

۱- یا می خواهم وزنم را کاهش دهم و به وزن ایده آل برسم که وزن سنگین و اضافه وزن برایم یک مشکل است حالا با خرید محصول شما می خواهم آن را برطرف کنم.

 

۲- یا وزن من یک وزن ایده آل است و می خواهم آن را کمتر کنم که من در این مرحله می خواهم به وزن کمتر و ایده آل تر دست یابم خوب حالا شما دانستید مشکلات من چه بودند پس راهکار هر کدام را در محصولاتتان ارائه کنید.

 

شناخت دقیق هنگامیکه بازاریابی با تکنیک تمرکز بر روی احساسات را انجام می‌دهید

 وقتی مشکل من را می شناسید ارائه راهکار آسانتر و سریع تر را در دستور کار قرار دهید.

 

شکل مخاطبان را شناسایی کنید و بدانید با داشتن آن مشکل چه احساسات بدی دارند لیست احساسات بد را مشخص کنید مثلا ممکن است طرف به دلیل اضافه وزن اعتماد به نفس نداشته باشد سعی کنید لیست را کامل بنویسید و سپس برای هر مورد یک احساس مثبت یادداشت کنید که با استفاده از محصول شما می تواند به آن برسد.

 

مثلا اعتماد به نفس بیشتری میرس و…

این لیست را تا به انتها تکمیل کنید و در کنار راهکار و راه حل منحصر به فرد تان همزمان در مورد احساسات خوبی که تجربه خواهند کرد صبحت کنید آنگاه خواهید دید فروش ها دگرگون خواهد شد چون خریدها اغلب احساسی و توجیحات منطقی هستند.

 

هنگام ارائه ی خدمات و محصولات احساسات را هم بازگو کنید تا شاهد دگرگونی در روابط بازاریابی و فروش ها باشید اگر از این روش به خوبی استفاده کنید به شما قول میدم فروش هایتان چندین برابر خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید