پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت

پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت

پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت ، خیلی مهم است چه پیام بازاریابی داشته باشید و  در نبرد ذهنیت بتوانید بازاریابی اثربخشی را به جا بگذارید حتما در بازاریابی پیام بازاریابی از قبل تعیین و برای ارائه آماده کنید من در این آموزش به شما میگویم چگونه پیام بازاریابی بسازید تا در نبرد ذهنیت بازاریابی پیروز شوید .

 

پیام بازاریابی فایده و سودی است که افرادی که همراهانتان هستند به آن میرسند

 

 ممکن است چندین پیام بازاریابی داشته باشید من توصیه میکنم پیام بازاریابی احساسی و با رویکرد دریافت مزایا باشد وقتی حاضر هستید به همراهانتان سود برسانید آنها هم حاضر هستند با شما همراه شوند و این یک همراهی برد-برد است.

 

بالا بردن ارزش برای پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت

 لیستی از فایدهایی که اگر کسی همراهتان باشد می تواند به آنها دست یابد را یادداشت کنید و هر چه فایده ارزشمند و گران بها باشد به همان اندازه افراد مشتاق تر هستند با شما همراه شوند.

 

ارائه ارزش در پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت

بنابراین روی فایده خیلی متمرکز شوید این را همیشه به خودتان یادآوری کنید که بازاریابی نبرد ذهنیت است یعنی باید ارزش ذهنی محصولات خدمات را بالا ببرید برای بالا بردن ارزش ذهنی باید بر ارزش هایی که از محصولات و خدماتتان دریافت می شود تاکید کنیم.

 

 مثال: من محصولی تولید کرده ام که فرد در یک ماه وزنش را ۵ کیلوگرم کاهش دهد حالا ارزش این محصول این گونه است: راحت لاغر شوید، سریع لاغر می شوید، تنها در یک ماه از دست همه ی وسواس های افزایش وزن خلاص شوید و …  مدام این جملات را بیان کنید و در طرف دیگر پیوسته کارایی این محصول و خدمات را گوشزد کنید.

 

پیام بازاریابی و نبرد ذهنیت فروش را افزایش می‌دهد

 مثال: فلانی می توانید از این محصول استفاده کنید و هر زمان که وزن تان افزایش یافت دوباره می توانید آن را کاهش دهید و فقط یک بار هزینه می کنید و این مزایا تا همیشه ادامه دارد توصیه میکنم روی کیفیت حساس باشید.

 

  همه ی ما هر چیزی که خرید می کنیم چون برای آن ارزش که همان پول است پرداخت میکنیم انتظار داریم ارزش دریافت کنیم و پیوسته بزرگ و بزرگ تر شویم منظورم از بزرگ  شدن رشد فکری و شغلی و در کل رشد در تمامی جنبه ها است.

 

و در نهایت مزایای محصول و خدمات را به عالی ترین شکل ممکن و به صورت واضح و دقیق در اختیار مخاطبان قرار دهید تا سوال و ابهامی برای آنها پیش نیاید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید