دیدگاه های اشتباه در بازاریابی و شکست برنامه بازاریابی

دیدگاه های اشتباه در بازاریابی و شکست برنامه بازاریابی

دیدگاه های اشتباه در بازاریابی و شکست برنامه بازاریابی ، بسیاری از دیدگاه در بازاریابی اشتباه است و پروژه های بسیاری را با شکست مواجه می کند خیلی ریز بینانه و حساس آنها را بررسی کنید و اگر آنها را داشتید به سرعت برای رفعشان اقدام کنید و چون اگر این کار را انجام ندهید پیوسته سبب توقفتان میشود و نمی تواند به اهدافتان برسید.

 

  • می خواهم در بازار بهتر فعالیت کنم :

همه جا آسمان همین رنگ است اگر فکر کنی در بازار دیگری فروش دارید اینجا فروش ندارید سخت در اشتباه هستید اگر همین جایی که هستید موفق باشید همه جای دنیا موفق خواهید شد همین الان در کسب و کارتان موفق باشید همه جا می توانید موفق شوید .

 

بازار بهتر برای کسی که مدام شکست می خورد وجود ندارد بازار بهتر برای کسی وجود دارد که بخواهد و بتواند موفقیت را تجربه کند بنابراین سعی کنیم از همان جایی که الان هستیم موفقیت را تجربه کنیم و من یک نقطه مهم را یادآوری کنم اگر خواستید حوزه فعالیت و کسب و کارتان را عوض کنید که آن یک دیگر است این جا ما در مورد آن صحبت نمی کنیم اگر همین الان افرادی در حوزه فعالیتتان کار می کنند و فروش بالایی دارند و فقط شما اوضاعتان خراب است پس شما خوب کار نکرده اید .

 

دیدگاه های اشتباه در بازاریابی و شکست برنامه بازاریابی بسیار مخفی هستند

 

  • یافتن مشتریان بهتر :

این دیدگاه که فروش ندارم و مشتریان خوبی ندارم کاملا اشتباه است یا تولید محصولات بیشتر فروش من را افزایش خواهند داد ، من کسب و کارهایی با فقط ۶ و ۷ محصول دیدم که چندین میلیارد فروش تجربه کردند و اتفاقا محصولات با کیفیت و ارزشمندی هم نداشتند یا اینکه چون من شهرت و اعتبار ندارم نمی توانم فروش بالایی داشته باشم این دیدگاه هم اشتباه است .

 

در کل می خواهم به شما بگویم اگر کارتان را به درستی انجام دهید همواره روند بازاریابی و فروش موفق خواهد بود و اگر کارتان را به خوبی انجام ندهید هر چیزی تنها یک بهانه است و نمی توانید دلیل قانع کننده ای برای شکست و عدم موفقیت باشد.

 

 اگر در حوزه ای فعالیت می کنید و از فروش محصولات، خدمات، تعداد محصولات و … راضی نیستید در همین زمان افرادی هستند و موفقیت های بالایی را تجربه می کنند این را بدانید که شما خوب بازاریابی را پیاده سازی نکردید و باید دیدگاه های اشتباهتان را درست کنید و به شیوه درست به تغییر آنها دست بزنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید