پیاده سازی ریتم منظم در بازاریابی

پیاده سازی ریتم منظم در بازاریابی

پیاده سازی ریتم منظم در بازاریابی ، موتورهای جستجو خیلی به سایت‌های شما سر میزنند و داشتن ریتم منظم اعتبار سایتتان را افزایش می‌دهد اما ریتم منظم فقط برای موتورهای جستجو نیست بلکه می‌توانیم در بازاریابی خیلی از آنها استفاده های بهتری داشته باشیم و تاثیرگذاری بیشتری بر روی جامعه هدف مان بگذاریم و از آن برای بازاریابی و فروش و آموزش استفاده کنیم در ادامه این آموزش ارزشمند همراه من باشید این آموزش خیلی خیلی با اهمیت است و می‌تواند رنک خیلی خوب و مشتریان زیادی را برای تان بسازد.

 

برنامه ریزی برای پیاده سازی ریتم منظم در بازاریابی

در ابتدای برنامه دقیقی برای به‌روزرسانی داشته باشید مثلاً سه شنبه ها ساعت ۱۵ سایت را به روز رسانی می کنیم و این ریتم به روز رسانی را یادداشت کنید آنگاه ریتم منظم را وسیع‌تر می‌کنیم و به سراغ بازاریابی بزرگترین می‌رویم.

 

انتخاب صفحات پربازدید برای پیاده سازی ریتم منظم در بازاریابی

یکی از مهمترین صفات پربازدید را انتخاب کنید این صفحه پر بازدید می‌تواند صفحه دانلود رایگان، صفحه کد تخفیف و … باشد لزوما فقط یک صفحه مدنظرم نیست ممکن است شما دهها دسته و صفحه پربازدید داشته باشید این دیگر به برنامه‌ریزی خودتان بستگی دارد اما چیزی که من در اینجا می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که برای شروع مهم‌ترین را انتخاب کنید من فرض  می کنم صفحه دانلود های رایگان صفحه ای است که شما انتخاب میکنید.

 

حالا می‌خواهیم در این صفحه  هفته ای یک دانلود رایگان آن هم در روز یکشنبه ساعت ۱۳ بر روی سایت منتشر کنیم و یک برنامه‌ریزی انجام می‌دهیم و مطمئن می‌شویم می‌توانیم یکشنبه ساعت ۱۳ این کار را انجام دهیم تا اینجا کار ما بسیار عالی بودند.

 حالا در همه جا اعلام می کنیم که بازدید کنندگان محترم، ما یکشنبه ها ساعت ۱۳ دانلود رایگان داریم و دانلود رایگان ما فلان مزایا را دارد.

 مزایای دانلود رایگان را اعلام می‌کنیم که بازدید کنندگان محترم آن را ببینند و ما یکشنبه ها ساعت ۱۳ یک دانلود رایگان را منتشر میکنیم.

و به آنها میگوییم بازدید کنندگان محترم ما یکشنبه ها ساعت ۱۳ دانلود رایگان داریم و مزایای دانلود رایگان را هم بیان کنید مثلاً ثروتمند شوید، وزنتان را کاهش دهید و… یا کد تخفیف می‌دهیم و…

 به آنها بگویید برای دانلود حتماً باید در سایت هم عضو باشند آنگاه خواهید دید که افراد بسیار زیادی عضو سایتتان می‌شوند و بازدیدکنندگان و مشتریان بسیار زیادی خواهید داشت و این یک ریتم منظم در بازاریابی است و بسیار ارزشمند بود توصیه می کنم یکی یکی صفحات و دستها را بروید و ریتم منظم بسازید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید