کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید

کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید

کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید بسیاری از اوقات فقط با یکی دو بار تست و اجرا به موفقیت نمیرسید حال اینکه ممکن است موفقیت در یک سانتی متری شما باشد در نتیجه آن را نمیبینید و دست از تلاش میکشید.

 

بنابراین در اینجا اهمیت تکرار خودش را هویدا میکند اما شما کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید برای اینکه تکرار کنید نیاز هست از قبل مطمئن باشید کار درست را انتخاب کرده اید و از صحت کار خود مطمئن شوید.

 

در این آموزش در مورد بازاریابی خودمان و تکرار صحبت میکنیم برای موفقیت در بازاریابی خودتان باید صدها عادت و مهارت را کسب کنید بسیاری از آنها نیازمند تلاش بسیار زیادی هستند مثلاً فردی که تا بحال فکر می‌کرد آدم بی‌ارزشی است و الان می‌خواهد خود را بازاریابی کند باید با تمام وجودش باور کند انسان ارزشمندی است و خود را دوست داشته باشد و این نیازمند تمرین و تکرار ارزش‌ها و نکات مثبت است تا مدام به او یادآوری کند من ارزشمندم من انسان مفیدی هستم تا در درونش ثبت شود پس در مواردی که باید تکرار کنید این کار را به خوبی انجام دهید و خسته نشوید چون بسیاری از موفقیت‌ها حاصل تکرار تکرار و تکرار است با تکرار عادت‌های مناسب، عادت‌های نامناسب کنار می‌روند و عادت‌های سازنده و خوب جایگزین می‌شوند همیشه و همه جا به خاطر بسپارید بازاریابی خودتان روندی زمانبر و البته سخت است و تخریب آن خیلی سریع انجام می‌شود و اگر کوتاهی کنید در تخریب و نابودی آن نقش بسزایی ایفا کرده‌اید.

اگر مواردی که نیازمند تمرین، تکرار و رشد هستند به آنها بی‌توجه باشید شما در حال درجا زدن هستید و پس‌رفت می‌کنید یادگیری پیوسته، رشد مداوم، تمرین و تکرار ابزارهایی هستند که رشد و موفقیت شما را ضمانت می‌کنند و باید جزئی از برنامه‌های اجرایی روزانه باشند.

 

به هر مهارتی که بخواهید می‌توانید دست یابید و هیچ مهارتی آن قدر سخت نیست که نتوانید در آن موفق شوید همه‌ی مهارت‌ها یاد گرفتنی هستند با مهارت‌ترین افراد مدام در حال یادگیری هستند و تلاش می‌کنند بیشتر بیاموزند و رمز موفقیت را در یادگیری مداوم می‌دانند می‌خواستم مهارتی را یاد بگیرم با اطرافیان مشورت کردم آنها گفتند تو نمی‌توانی و از عهده‌ی تو برنمی‌آید فقط آدم‌های خاصی که توانایی خاصی دارند می‌توانند به آن برسند من بیشتر تحریک شدم و به خودم قول دادم در عرض شش ماه آن را یاد بگیرم.

 

با تمام توان شروع به یادگیری کردم و جلوتر رفتم به ایده‌های بهتری رسیدم و در عرض دو ماه و نیم آن موفقیت را کسب کردم چون باور داشتم مهارت‌ها یاد گرفتنی هستند و همه می‌‌توانند هر چقدر که بخواهند یاد بگیرند و موفق شوند.

 

در درون ما توانایی‌‌ها و استعدادهای بسیار زیادی نهفته است و ما بسیاری از آنها را نمی‌بینیم پی‌بردن به آن استعداد و توانایی‌ها می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند مهارت‌هایی که نیاز دارید آن را کامل کنید تا کارهایتان را به خوبی و تمام کمال انجام دهید داشتن مهارت کامل کمک می‌کند کارها را بی‌عیب و نقص انجام دهید و از انجام کارهایتان لذت بیشتری می‌برید و اعتماد به نفس بیشتری دارید انجام کامل و بی عیب نقص کارها تمرکزتان را افزایش می‌دهد و کارهای بعدی را بهتر می‌توانید انجام دهید.

 

اگر کارتان اشتباه باشد مسلماً به نتیجه اشتباه ختم خواهد شد وقتی میگوییم کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید منظورمان کارهای دست مثل تکرار عادت های خوب و … است که به رشد و پیشرفت ما منتهی میشود.

 

همه‌ی شرایط آموزگار ما هستند و می‌خواهند چیزی جدید را به ما بیاموزند اگر به موضوعات بنگریم می‌بینیم همه‌ی شرایط حتی شرایط بد عاملی برای رسیدن به موفقیت هستند شرایط موانع فعالیت ما نیستند نردبانی برای صعود به قله‌های بالاتر هستند می‌خواهید برای خودتان بازاریابی کنید که در حال مطالعه این کتاب هستید.

 

این را بدانید از شرایط که بنالید و آنها را موانعی برای موفقیت و رشدتان به حساب بیاورید هرگز نمی‌توانید خودتان را بازیابی کنید بازاریابی خودتان نیازمند پذیرش شرایط و موفقیت و تلاش برای بهبود و رشد است انسان‌های موفق پیوسته در ساعت خواب هم به دنبال راه‌‌هایی برای بهبود و رشد هستند پذیرش شرایط موجود برای استفاده بهتر از موقعیت و شرایط‌ها شهامت است و این کار برای رفتن به مراحل بالاتر و طی کردن پله‌‌های صعود ضروری است.

 

بسیاری از افراد از بس از موقعیت و شرایط مالی ناله می‌کنند و آنها را موانعی سخت و دشوار می‌پندارند که نمی‌توانند استعدادها و توانایی‌هایشان را ببینند و زیر گله شکایت‌های آنها مخفی می‌ماند و نمی‌توانند موفقیت‌های زیادی را تجربه کنند و قطعاً در مسیر ساخت برند شخصی و بازاریابی و تبلیغ برای خودشان دچار مشکل می‌شوند شرایط هر چیزی که باشد ردشدنی است در نهایت این موفقیت است که می‌ماند.

 

موفقیت‌های بزرگ فقط با سخت‌کوشی و استمرار بر آن به دست می‌‌آید اگر هدف و نتیجه‌ی نهایی آنقدر واضح باشد که مدام جلوی چشمتان آن را ببینید تلاش هدفمند و نتیجه‌‌بخش را انجام خواهید داد و هرچقدر وضوح بیشتری داشته باشید و خودتان و توانایی‌هایتان را بیشتر باور داشته باشید موفقیت‌های بزرگ هم دست یافتنی هستند ساختن برند شخصی سخت‌کوشی می‌خواهد باوری سازنده و عزمی استوار داشته باشید.

 

با عزمی محکم کار درست را تکرار کنید

برای داشتن عزمی مستحکم باید شک‌ها و تهدیدها و ترس‌ها را کنار بگذارید هنگامی که شک دارید:

آیا می‌توانید یک برند شوید یا نه؟

آیا می‌‌توانید موفق شوید یا نه؟

 

در این شرایط نمی‌توانید با تمام توان تلاش کنید پس تردید‌ها و ترس‌هایتان را بردارید و امید رسیدن به جایگاهی که می‌خواهید را داشته باشید مطمئن باشید اگر برنامه‌هایتان دقیق و مشخص اجرا شود نتیجه‌ای دقیق و مشخص به‌وجود خواهد آورد با خودتان و اهدافتان هماهنگ باشید اگر می‌گویید می‌خواهم به فلان موفقیت برسم.

 

پس از درون هم پیوسته به خودت بگو من به آن موفقیت می‌رسم و همواره از درون خودتان را تأیید کنید و گفتگوهای مفید، سازنده و مثبت را با خودتان داشته باشید و این کار را تا همیشه انجام دهید حتی زمانی‌که اوضاع و شرایط به ظاهر خوب نیست و حس بدی دارید باز هم این کار را انجام دهید.

 

خوشبینانه کار درست را تکرار کنید

خوش‌بین باشید نوع دیدگاه و برداشتی که از اوضاع و شرایط دارید می‌تواند احساساتان را تعیین کند افراد خوش‌بین تجربیات خیلی خوب‌تری نسبت به بقیه دارند و تفکر و احساسات به مراتب بهتری هم دارند و اوضاع و شرایط معمولاً بر وفق مرادشان پیش می‌رود یاد گرفته‌ام که در هر شرایط و اوضاعی به دنبال نکاتی باشم که مثبت باشد و احساسم را خوب  کند.

 

آن‌قدر این کار را انجام دادم که به یک عادت تبدیل شده است و اتفاقات زندگی‌ام نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست و نتایج به شکل شگفت‌آوری مثبت شده‌اند به شما هم توصیه می‌کنم همه چیز را مثبت و خوشبینانه تعبیر کنید تا نتایج به همان نتایجی که می‌خواهید تبدیل شود.

 

مثل برندهای بزرگ کار درست را تکرار کنید

یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت برندهای بزرگ این است که در برخورد با مشتریان بسیار صمیمی هستند و فروشندگان برتر با مشتریانشان بسیار دوستانه و صمیمی صحبت می‌کنند به شما توصیه می‌کنم در روابط در عین حال که مؤدبانه و محترمانه رفتار می‌کنید صمیمی باشید. هر چقدر فرد پرتر می‌شود پز دادن و حاشیه‌سازی‌ها کمتر می‌شود توصیه می‌کنم مواردی که شما را به حاشیه می‌‌برند یادداشت کنید و برای آنها برنامه‌ریزی مناسبی را انجام دهید.

 

بنابراین حتماً دست از شک ها و تریدها بردارید و با ایمانی راسخ کار درست را تکرار کنید تا به موفقیت تعیین شده دست یابید این تنها کاری است که در مواقع بسیاری باید آن را انجام دهید و شک نکنید در گذر زمان شما موفقیت های زیادی را به راحتی کسب خواهید کرد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید