مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است

مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است

مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است وقتی در مسیر درست قرار دارید بدون شک پیوسته موفقیت را تجربه خواهید کرد حتی موردی باشد که به ظاهر خوب نباشد اما در نهایت به رشد و توسعه ی شما و کسب و کارتان کمک خواهد کرد در این آموزش بسیار ارزشمند همراه من باشید تا به شما بگویم چگونه در کسب و کارتان مسیر درست را انتخاب کنید و رشد و پیشرفتی توقف نشدنی داشته باشید.

 

همیشه، همه جا و در تمام فعالیت ها و کسب و کارها هرگاه مسیر درست را برگزینیم بدون شک به موفقیتی عظیم دست خواهیم یافت.

 

چرا بسیاری از کسب و کارها ناموفق هستند؟

چرا بسیاری از شرکت های پرفروش هستند؟

چرا بسیاری از کمپین ها ناموفق هستند؟

 

شما چه؟ آیا پیوسته موفقیت را تجربه میکنید و دارای روند رشد و پیشرفت توقف نشدنی هستید؟

 

اگر در هر کسب و کار و هر فعالیتی یا هر موردی حتی ریزترین مسائل را هم در نظر بگیرید شما موفق نبودید پس بدون شک مسیری که رفته اید مسیر اشتباهی بوده است حال آنکه هرکسی که موفقیت را میخواهد باید به مسیر  درست برود و اگر خودش بخواهد به راحتی مسیر درست را خواهد یافت.

 

با صاحب دو کسب و کار صحبت میکردم یکی از آنها میگفت همه ی مشتریانم من را دوست دارند و با جان دل مبالغ بسیار زیادی را برای محصولات و خدمات من پرداخت میکنند و من وقتی کسب و کارش را بررسی کردم همین را مشاهده کردم فرد دوم میگفت از هر صدها نفر که به کسب  کار من مراجعه میکنند تنها درصد بسیار پایینی از آنها خرید میکنند کسب و کار او را هم بررسی کردیم و عیناً همین نتیجه را مشاهده کریدم.

 

اینها همه به ما می گویند دلباخته ی باورهای خودتان نباشید هر آنچه را باور کنید و بپذیرید برایتان پیش میآید چه آن را بخواهید و چه آن را نخواهید.

 

فردی که باور دارد همه او را دوست دارند و مبالغ بسیار زیادی را برای خرید محصولات و خدماتش میپردازند همین را تجربه میکند و فردی که میگوید فقط درصد کمی خرید میکنند هر دو نتیجه ی باورهایشان را میگیرند.

 

مسیر اشتباه فقط به استراتژی اشتباه ختم نمی شود باور هم اگر محدود کننده باشد یک مسیر اشتباه است پس با تمام وجود فقط چیزهایی را بپذیرید که به درستی آن اطمینان دارید و باعث توسعه ی شما می شود شک نکنید اگر این کار را انجام دهید رشد شما توقف ناپذیر خواهد بود آنگاه درک میکنید مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است .

 

اگر همه چیز را به درستی انجام و برنامه‌ها را به خوبی اجرا کنیم پیوسته باید رشد و پیشرفت داشته باشیم و این روند هرگز متوقف نخواهد شد هر کجا به مشکل برخورد کردید باید آن را رفع و ادامه دهید هیچ مشکلی ماندنی و همیشگی نیست مگر اینکه ما برای همیشه تسلیم مشکل شویم برنامه‌های درازمدت و به صورت روز به روز تنظیم کنید و هر روز چک کنید آیا روند تکاملی رشد و پیشرفت را طی می‌کنید یا نه؟

 

اگر در حال رشد بودید که همه چیز خوب در حال پیشرفت است اما اگر متوقف شدید باید با تمام توان و انرژی آن را رفع کنید تا به مرحله‌ی بعدی بروید ساخت برند شخصی و بازاریابی برای خودمان شبیه به یک بازی است از هر مرحله که موفق می‌شویم به مرحله‌ی بعدی می‌رویم و هرکجا که متوقف شدیم پیشرفتی نخواهیم داشت.

 

در برنامه‌های که تنظیم می‌کنید ممکن است نیاز به آموزش و یادگیری داشته باشید و در بخش‌هایی از آنها زمان زیادی را صرف کنید اما نتیجه‌ی نهایی این است که رشد شما متوقف نشده است و در مراحل متفاوتی در حال تلاش‌های مختلفی هستید که مدت زمان آنها متفاوت است بازاریابی شخصی زمان‌بر است اما با پیاده‌سازی استراتژی و برنامه مشخص به سرعت قابل انجام است.

 

همین الان برای ورود به مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است تمرین زیر را انجام دهید.

 

همه ی فعالیت های خود را به صورت لیست وار بنویسید؟

برای هر مورود بپرسید چه هزینه های زمانی، مادی و معنوی را برای آن پرداخته اید و چه نتایجی برایتان حاصل شد؟

چگونه میتوانید هر مورد را بهبود ببخشید؟

 

شک نداشته باشید مسیر درست همواره رشد و پیشرفت توقف نشدنی است پس برای اجرای آنها ثابت قدم باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید