انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد

انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد

انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد ،  باید حوزه‌ای را انتخاب کنید که در آن آرامش و علاقه دارید و اگر یک روز از کارتان عقب افتادید حاضر باشید بدون توجه به خستگی و زمان آن کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

 

حوزه ای که شما به آن علاقه دارید در شما شور هیجان ایجاد می‌کند و هر قدم که جلوتر می‌روید احساس انرژی و اشتیاق بیشتری به شما دست می‌دهد و به خودتان می‌گویید لذت می‌برم که دارم در این حوزه کار می‌کنم و با تمام وجود احساس خوبی دارید و لبخند و تبسم شیرینی با خودتان همراه می‌کنید.

 

انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد پس برای شناخت مسیر دو تمرین مهم را انجام دهید

 

تمرین اول برای 

برای انتخاب مسیر ابتدا لیستی از ۱۰۱ فعالیتی که دوست دارید در آن باشید یادداشت کنید هر بار پنج مورد از آن را خط بزنید و بعد از بیست بار که این کار را انجام دادید فقط یک مورد باقی می‌ماند و آن علاقه واقعی شماست.

 

برای اطمینان بیشتر تمرین دوم را هم انجام دهید تا به سطح ایمان و یقین برسید که این مورد همان مسیر شورانگیز شماست که می‌خواهید در آن فعالیت کنید و هرگز خسته نمی‌شوید و همیشه سرشار از حس رضایت و عشق و علاقه هستید و با لذت و هیجان در مورد آن مطالعه می‌کنید و یاد می‌گیرید و آموزش می‌دهید و خودتان و جامعه‌ی هدف‌تان را بزرگ و بزرگ تر می‌کنید.

 

درست است که انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد اما دلیل بر این نیست که مسیری انتخاب شده ما حتماً بهترین مسیر است پس تمرین دوم را هم با هم انجام می‌دهیم.

 

تمرین:

همین الان کاغذ و قلم بردار و مبلغ پولی که همیشه آرزوی آن را داشتید یادداشت کنید، بدون هیچ محدودیت یا فکر مزاحم و آزاردهنده‌ای فکر کنید که این پول را همین الان دارید. و الان از لحاظ مالی هیچ محدویتی ندارید، دوست دارید چه فعالیت‌هایی را انجام دهید؟ مهم‌ترین آن فعالیت‌ها، آیا همان موردی است که از ۱۰۱  مورد قبلی به دست آوردید؟

 

همیشه و همه جا انتخاب مسیر درست قطعاً به موفقیت می‌رسد  اما نیاز هست این مسیر درست هم بخوبی تست شود که ا در این آموزش بخوبی به آن پرداختیم وقتی افراد هیچ محدودیتی نداشته باشند به سراغ علایق‌شان می‌روند اما اگر محدودیتی داشته باشند همان محدودیت مانع دیده شدن عشق و علاقه و مسیر بی‌نظیر و رویایی کسب و کار خواهد شد.

 

مهم‌ترین موردی که یادداشت کرده‌اید باید چندویژگی داشته باشد بنابراین به سوالات زیر پاسخ دهید:

 

  • آیا در این حوزه احساس آرامش می کنید؟
  • آیا حاضر هستید با جان و دل در آن حوزه فعالیت کنید؟
  • آیا حاضر هستید به جامعه‌ی هدف این حوزه کمک کنید که رشد و پیشرفت کنند؟
  • آیا احساس خوبی دارید که از عمق وجود شادتان کند؟

 

اگر تمام پاسخ‌هایتان بله باشد من به شما تبریک می گویم مسیر بی‌نظیر خودتان را پیدا کرده‌اید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید