خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید

خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید

خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید افراد خودساخته به موفقیت های پایدار میرسند در این آموزش ارزشمند به شما میگویم چگونه میتوانید در کسب و کارتان به خودساختگی پایدار برسید.

[vip_data]

خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید مطمئن باشید این جمله فقط یک شعار نیست.

 

بنظر شما چرا بیل گیتس می گوید اگر فقط یک لپ تاپ به من بدهند و من در جنگل تک و تنها باشم باز هم بیل گیتس خواهم شد؟

 

مگر چنین چیزی امکان دارد؟ بله امکان پذیر است چون بیل گیتس یک فرد خودساته و توانمند است او از پایه خودش تلاش کرده و پله به پله بالا آمده و الان به جایگاه بزرگی که همگان میدانند رسیده است.

 

بیل گیتس به خوبی معنی جمله ی خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید میداند و درک میکند.

بنابراین همین الان کاغذ و قلم بردارید و به این سوالات پاسخ دهید.

 

من چه موفقیت هایی را میخواهم؟

چگونه میخواهم به آنها برسم؟

آیا میخواهم تکامل آن را طی کنم؟ یا آن را سخت و دشوار میدانم؟

 

مطمئن باشید شما به هر موفقیتی که بخواهید میتوانید برسید و میتوانید آن را خلق کنید فقط کافی است قدم در راه بگذارید همه ی ما میدانیم یک مسیر هزاران کیلومتری اول تنها با یک قدم کوچک شروع می شود.

 پس قدم اول را بردارید و به این سوالات پاسخ دهید:

 

موفقیت من نیاز به چه مهارت هایی دارد؟

چه کارهایی را باید انجام دهم؟

چه بهایی باید برای آن پرداخت کنم؟

 

به شما دوست عزیز تأکید میکنم هیچ موضوعی را سخت و دشوار ندانید سخت و دشوار فقط در باورها جای دارد نه در دنیای واقعیت تا به حال دقت کرده اید که بسیاری از افراد میگویند نمیشود یک فوتبالیست موفق شد و در همین لحظه ما شاهد هستیم هزاران فوتبالیست در سراسر دنیا مشغول بازی در بالاترین سطح نیا هستند پس غیر ممکن وجود ندارد.

 

بسیاری از  آن فوتبالیست ها از روستاهای بسیار دور و در کشورهای خیلی فقیر رشد کرده اند و الان به این سطح از فوتبال دنیا رسیده اند.

پس تأکید میکنم خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید و این هنر انسان های موفق و مردان بزرگ است و مطمئن باشید شما هم میتوانید به آن برسید.

 

بهترین و مطمئن‌ترین راه برای دستیابی به برند شخصی و رسیدن به جایگاهی که می‌خواهید شروع به رشد مرحله به مرحله است یک دفعه و با چندین تبلیغ و خیلی سریع هیچ‌کس نمی‌تواند به یک برند شخصی تبدیل شود ثروتمندان واقعی افرادی هستند که خودشان مرحله به مرحله رشد کردند و به ثروت رسیده‌اند و دارای ثروتی پایدار هستند و افرادی که خود ساخته هستند و از ابتدا مرحله به مرحله رشد و پیشرفت می‌کنند

 

وقتی‌که به جایگاه‌های بالاتری می‌رسند خیلی بیشتر نسبت به کسانی که خود ساخته نیستند رشد می‌کنند اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت داشته باشید تا روند حرکتی بسیار سریع‌تر شود و خیلی مهم است که ثابت‌قدم باشید و پیوسته این مسیر را ادامه دهید روزانه افرادی بسیار زیادی در سراسر دنیا تصمیمات مهمی را می‌گیرند اما در یک قدمی موفقیت آن را رها می‌کنند چون ثابت قدم نبودند و اگر همان مسیر قبلی را ادامه می‌دادند و صبورتر بودند موفقیت خودش را نشان می‌داد

 

هر کسی توانسته است در کارش ثابت قدم باشد و پیوسته برای دستیابی به اهدافش برنامه‌ریزی کند و آن را به مرحله اجرا درآورد بدون تردید به مقصد مورد نظر می‌رسد در مسیر برای رسیدن به جایگاهی که می‌خواهید با موانعی روبرو خواهید شد این موانع مانند نردبانی هستند که باید از آنها بالا بروید و پس از رد شدن از هر مرحله (هر مانع) یک پله بالاتر خواهید رفت.

 

 بنابراین دوست عزیز همیشه به خودت یادآوری کن من میتوانم و باید مرحله به مرحله رشد کنم و پله های ترقی را طی کنم آنگاه است که درک میکنید خودساخته باشید تا هر چیزی که بخواهید بتوانید آن را بسازید یعنی چه …

 

یعنی اینکه شما توانایی هر کاری را خواهید داشت از ساخت کسب و کار موفق، برند شخصی، شهرت، اعتبار، نام نیک و … هیچ محدودیتی وجود ندارد هر آنچه بخواهید آن را میتوانید بسازید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید