معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی

معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی

معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی ، یکی از مهمترین اقدامات در بازاریابی معرفی خودتان است یک معرفی حرفه ای و هدفمند می تواند تغییرات زیادی را در روند بازاریابی و فروش انجام دهد .

 

آنجا که خودتان را خوب معرفی کنید می‌توانید خوب هم بفروشید.

 

  1. کی هستید؟
  2. اینجا چه کار می کنید؟
  3. چه محصولات و خدماتی میفروشید؟
  4. هدف تان از فروش این محصولات و خدمات چیست؟
  5. آیا شایستگی فروش این محصول و خدمات را دارید؟

 

معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی و اعتمادسازی

سوالاتی است که اگر خیلی کوتاه و ریز به آن ها پاسخ دهید تغییرات زیادی در میزان فروش ایجاد خواهید کرد با یکی افراد با سابقه مشغول فروش محصولات و خدماتی بودیم آن فرد معمولا خودش و توانایی ها و استعداد هایش را معرفی می کرد روشن بود بسیاری از تغییرات در روند فروش به دلیل معرفی خودش بود از گذشته ای دردناک و سخت به زندگی رویایی و موفقیت های زیادی رسیده بود .

 

با ایشان  که در ارتباط بودم تاکید می کرد باید خودت را معرفی کنی و من به این درک رسیدم یک معرفی قوی و هوشمندانه می تواند فروش ها را دگرگون کند بنابراین در بازاریابی سوابق موفق، تخصص، توانایی، شهرت و اعتبار فروشنده میتواند تاثیرات زیادی را ایجاد کند .

 

هر چند به عقیده ی من یک فرد اگر خوب  بازاریابی را انجام دهد و باورها و استراتژی درستی داشته باشد همواره فروش بالایی خواهد داشت اما نمی توانیم معرفی خودتان و توانایی های تان را نادیده بگیریم.

 

 بنابراین توصیه میکنم هنگام معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی و در برنامه های بازاریابی و فایل های آموزشی قسمتی را هر چند کوتاه به معرفی خودتان بپردازید این معرفی خیلی خیلی روی مشتریان تاثیر مثبتی به جای خواهد گذاشت.

 

تمرین برای معرفی خودتان برای اثربخشی در بازاریابی

 تمرین کنید و یک معرفی نامه کوتاه از خودتان درست کنید این معرفی نامه می تواند در حد چند خط و کوتاه باشد و آن را جمع و جور کوتاه کنید و البته دقیق و شفاف  باشد به تغییرات در آن ها بپردازید و  آن را به گونه ی تاثیرگذاری و جذاب آماده کنید آنگاه شاهد خواهید بود خیلی روند رشد و شهرت و اعتبارتان تاثیر گذار خواهد بود.

 

ما در بازاریابی می خواهیم تاثیرگذار باشیم یک اقدام جذاب، یک کار متفاوت و نشان دادن اعتماد به نفس می تواند نتایج را به گونه ای دیگر رقم بزند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید