فرمت های مختلف تولید محتوا و تاثیر آن بر بازاریابی

فرمت های مختلف تولید محتوا و تاثیر آن بر بازاریابی

فرمت های مختلف تولید محتوا و تاثیر آن بر بازاریابی ، عدم تولید فرمت های مختلف محتوا اشتباه بزرگی است و همین کار باعث میشود تا بسیاری از مشتریان را از دست بدهید.

 

دلایل تولید فرمت های مختلف تولید محتوا و تاثیر آن بر بازاریابی

به دلایل مختلف ما باید همه فرمت های مختلف آموزش ها را در اختیار مخاطبان قرار دهیم تا آنها بتوانند از آنها به خوبی استفاده کنند در ادامه اهمیت فرمت های مختلف را توضیح می دهم ما چهار تیپ از افراد مختلف داریم که نیاز به فرمت های مختلف دارند و اگر ما تنها از یک فرمت استفاده کنیم بقیه مشتریان و مخاطبان را از دست خواهیم داد چهار تیپ افراد شامل دیداری: که علاقه‌مند به دیدن هستند. شنیداری: که علاقه مند به شنیدن هستند. اقدام کننده: اقدام کننده که تمایل دارند فعالیت انجام دهند و خواننده: که تمایل دارند محتوا را مطالعه کنند.

 

شناخت و دانستن وجود این چهار تیپ افراد ما را مجاب می‌کند که زحمت و تلاش لازم را انجام دهیم و به صورت تمام و کمال فرمت های مختلف محتوا را تولید کنیم.

 

در تولید محتوا سخت گیر باشید تا به تولی

د آن آسیب نزنید یا آنقدر آن را سخت نکنید که تولید محتوا برای شما دردسرساز به نظر برسد.

 

واقعیت این است که تکنیک های تولید محتوا را که بلد باشد تولید محتوا خیلی آسان است و بینهایت محتوا را برای تولید خواهید داشت که حتی فرصت نمی کنید یک چای بخورید آنقدر محتوا برای تولید دارد.

 

اما اگر تکنیک های تولید محتوا را ندانید مسلماً تولید محتوا بسیار سخت خواهد بود توصیه و نظر من این است که مثلاً ویدئو را با فرمت های ویدئو، صوتی و کتاب الکترونیکی و در قالب اجرای نرم افزای تولید کنید و نحوه ی کارکرد آن را توضیح دهید.

 

مهم ترین فرمت های مختلف تولید محتوا و تاثیر آن بر بازاریابی

فایل های مولتی مدیا که تولید میکنید حتماً کتاب الکترونیکی آن را هم تولید کنید و در اختیار استفاده کنندگان قرار دهید و اگر خودتان در حال آموزش آنلاین هستید یک متن تاثیر گذار و کامل را به کتاب الکترونیکی تولید کنید و در اختیار مخاطبان قرار دارید.

 

شما که زحمت آموزش را میکشید پس فرمت های مختلف هم تولید کنید تا بازدهی بیشتری بگیرید.

 

این ها فقط نمونه هایی از تلاش و زحمات شما است که ما می‌خواهیم بیشترین بهره را از آن به دست بیاوریم و قطعاً زحمات شما قابل تشکر و تقدیر است.

 

من سال‌هاست در حال فعالیت در دنیای وب هستم به وضوح شاهد بوده ام بودن در دنیای وب و فعالیت و تولید محتوا زحمات بسیار زیادی را می طلبد و فردی که این کار را انجام میدهد تلاش‌های درخور توجهی انجام میدهد بنابراین ما باید برای بیشترین بهره حتماً فرمت های مختلف را تولید کنیم.

 

این را خوب می توانیم تشخیص دهیم که هر کسی که محصول یا خدمتی خرید می‌کند می‌خواهد بیشترین محتوا را دریافت کند و محتوای زیاد احساس بهتری به آنها می دهد بنابراین عدم تولید فرمت های مختلف اشتباهی بزرگ و تولید فرمت های مختلف استراتژی بسیار خوب و ارزشمندی است.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید