استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی

استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی

استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی بسیار قابل نفوذ است و مشتریان را وادار می‌کند که به ادامه صحبت‌های شما گوش دهند استفاده از این واژه ها تاثیرات مثبت و در کسب و کارتان ایجاد خواهد کرد و باعث افزایش تأثیرگذاری بر روی مخاطبان خواهد شد.

 

استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی و اثرگذاری

 از این واژه ها پیوسته استفاده کنید تا بتوانید تاثیرگذارتر باشید این واژه ها همان کلماتی هستند که کاربران در جستجوی آن هستند.

 

علاقه کاربران به استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی

کاربران با شنیدن این واژه ها بلافاصله وارد محیط بازاریابی و کمپین های شما می‌شوند واژه‌های مثل “چگونه” که به ارائه راهکار می‌پردازد و کلماتی ترغیب کننده و جذاب استفاده کنید مثل “خارق‌العاده” که باعث شگفتی کاربران می شود “همین الان” واژه ای که همه‌ی کاربران به دنبال آن هستند چون دوست دارند همه چیز را خیلی سریع و فوری به نتیجه برسانند استفاده از کلمه “قدرتمند” بسیار روی مخاطب تاثیر می‌گذارد و او را وادار می‌کند صحبت های شما را گوش کند.

 

“کامل” همان واژه ای است که همه به دنبال آن هستند چون ما دوست داریم کارهای کامل انجام دهیم و آموزش های کامل داشته باشیم “ارزش” واژه ای است که همه می‌خواهند آن را دریافت کنند و در دل هر رابطه و ارتباط و فعالیتی ارزشی نهفته است و استفاده از این کلمات انگیزه زیادی به مخاطبان میدهد.

 

کلمات “واقعی”  “رایگان”  “بی مانند”  “تضمین”  “دلیل”  “بسیار”  “آسان”  “شگفت انگیز” از آن دسته کلمات قابل نفوذ و تاثیر گذار بر روی مخاطب تان هستند.

همه ی کلام و واژه هایی که به زبان می آورید را مدیریت کنید و بسیاری از کلمات نفوذ بالایی دارند و باعث میشود مخاطبان آنها را وادار به همراهی کند.

 

توصیه به استفاده از واژه های قدرتمند در بازاریابی

 به شما توصیه می کنم به بررسی و تفکیک کلماتی که می‌گویید و زیاد از آنها استفاده می کنید بپردازید و البته با بخرخ دادن حساسیت لازم، تیکه کلام شما چیست؟ چه کلماتی را کجا و به چه صورت استفاده میکنید؟ چه دلیلی برای استفاده از این کلمه دارید؟ آیا صرف عادت آنها را به کار می برید؟ و سعی کنید و کلمات معمولی و کم اهمیت را خیلی کم به کار ببرید و کلمات قدرتمند را جایگزین آنها کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید